| asfhss a întrebat:

O intrebare : in Assassin's Creed III subiectul este tot Desmond? Daca nu atunci cine? Cine stie sa imi raspunda are FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RandomPsychologist a răspuns:

Desmond, iar in Animus Haytham, tatal lui Connor si bineinteles, Connor

3 răspunsuri:
| MemeGame9 a răspuns:

Da este tot de Desmond.Dar eu am o nelamurire..am facut 33% din joc iar pe acolo arata ca trebuie sa activezi locui in care Desmond si echipa lui s-au stabilit..Atunci Desmond lesina sau moare(nu stiu sigur) apoi arata cine a creat jocul, traducerea, sunetele etc.Sa nu te sperii ca s-a terminat jocul, trebuie sa astepti pana se termina cu rainduirea apoi revine ca Connor.

| Daniel_Dany_1999 a răspuns:

Da tot el

| SalTPU a răspuns:

Nu stiu ca sa zic. Oricum Ezio are o legatura cu cel de acum. Si in plus in Revelation Desmond nu sia terminat misiunea asa ca este posibil sa se continue cu Desmond.