| Constantin_Radu_1994 a întrebat:

O intrebare pentru cei care joaca TOP Eleven. De la ce nivel pot sa imi fac si eu un jucator cu numele care il doresc eu si calitatea tot asa? Si cum fac asta laughing Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Raull7 a răspuns:

Pai unui jucator poti sa ii schimbi numele cand vrei tu. faci asa : dai clik pe jucator si acolo sus unde ii scrie numele este un creion apesi pe el si poti sa ii scimbi numele nationalitatea si numarul dar trebuie sa platesti un token... happy funda?

| Dascalescu_Ionut_1999 a răspuns:

Ba poti sa shibi la ce lv vrei tu nu conteaza dai pe jocator sus la jucator iti apare un crionas dai pe el si iti shimbi... bafta