| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru cei ce se pricep si la computere si la CS...
Am avut niste probleme...
Rulez pe Windows 7 Home Premium, si se pare ca singurul CS care functiuneaza e cel clasic ( cel nemodificat, nu merge csbestial, sau lant final etc.)
Intr-un timp mergea doar cel de pe softpedia, si jucam pe acela.
La un moment dat, nu mai puteam juca, nu mai aveam butoanele de quit, options etc., trebuia sa fac totul din consola(sa nu uit sa precizez ca foloseam cfg de la allienware)
si nu mergea sa ma conectez la servere, nu se incarca...
L-am dezintalat, reinstalat, dezinstalare din control panel, etc, nu functiona nimic, ramanea la fel, chiar daca el era sters de tot...
Dupa multe incercari si cautari am gasit altul caruia ii apareau butoanele si avea o lista frumoasa de servere...
Insa cand dadeam sa joc, imi aparea "Could not connect to server", am incercat sa joc cu botii, si mi-a aparut la fel...
Are cineva vreo explicatie?

1 răspuns:
| Anonim654321 a răspuns:

Cfg-ul este de vina parerea mea