| Robertoindark a întrebat:

O noua intrebare, sper la macar un raspuns corect, deci, ca sa trec direct la subiect, am Sims 3, am instalat expansiunea Sims 3 Pets, dar din cate stiu se poate sa ai mai multe patchuri de odata, asa ca am copiat si Sims 3 Last Night. Cum sa fac sa instalez ambele in sims? Instalez Sims 3, jocul propriu-zis cu Daemon Tools sau Power Iso. Apoi peste el instalez una dintre cele doua expansiuni. Ok, totul e in regula pana acum, dar cum fac sa instalez si al doilea patch, daca dau tot cu daemon tools sau power iso nu functioneaza fiind ca imi zice clar ca am instalat deja o expansiune. Sper ca ma puteti ajuta. Dau funda! Apropo, mai am o intrebare despre Fifa Manager, la care nimeni nu a raspuns, uitati-va si peste ea.

Răspuns Câştigător
| Jackster a răspuns:

Nu poti avea mai mult de o expansiune.
Tot ce poti sa faci e sa te joci Pets, te plictisesti, dezinstalezi Pets, si bagi Last Night.

Numai bine!

| Robertoindark explică (pentru Jackster):

Acum te contrazic, am instalat pets, si apoi am copiat cam toate fisierele din expansiunea last night si le-am pus in sims 3 si a dat roade, adica am orasul ala bridgeport si haine dar nu functioneaza chiar asa cum ar trebui. big grin

| Jackster a răspuns (pentru Robertoindark):

Normal ca nu merge perfect, crede-ma, nu poti ''instala'' doua expansiuni si sa mearga asa cum ar trebui.