| VULKAN a întrebat:

O placă video care sa duca pubg ul decent pana in 900 lei?
Ps: am i5 7400

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Gtx 1050 ti, dar asteapta putin ca preturile in momentul de fata sunt prea mari!

| vidiinho a răspuns:

Ai 1050ti la 860 lei, care nu prea merita, pretul ei real fiind de 650, este asa scumpa datoria minerilor ethereum, bitcoin..etc

https://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/

Inainte puteai sa gasesti gtx 1060 cu o racire ok pe la 960 lei (varianta 3gb) si e cu destul de mult peste 1050ti, eu as astepta pana vor reveni preturile la normal, dar este strict alegerea ta.