| amyca a întrebat:

O prietena de-a mea se joaca OurWorld si mi-a instalat un toolbar. Si a zis ca il poate sterge de la control panel. A sters toolbarul de pe internet explorer.Pe google chrome nu s-a sters (eu folosesc google chrome).

P.S. Calculatorul nu este al meu.Este al tatalui meu.

Multsuuu :X

Răspuns Câştigător
| 5Dollar a răspuns:

Pentru a dezistala orcie toolbar pe google chrome dai click sus in dreapta pe cheie, apoi alegi setings.Va aparea un new tab iar in stanga extension.Dai click pe extension si de acolo poti dezistala orcie toolbar. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
| GabyNeb a răspuns:

Dai pe ctrl+H si iti apare istoricu. in stanga sus eset o lista dai pe extensii sau daca nu este in romana pe a doua si iti apare undeva in dreapta sterge si dai pe acolo. te descurci tu big grin