| Edyiy a întrebat:

Am instalat din greseala un toolbar pe Google Chrome cum il pot sterge va rog. Multumesc
Toolbarul este IMVU

Răspuns Câştigător
| Anda4Smile a răspuns:

Trebuie sa dai sus dreapta la meniu google chrome apoi instrumente si extensii acolo iti vei da singur seama ce trebuie sa faciwinking

5 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Te uiti sus la pagina dai vizualizare-bara de unelte-apoi debifezi bara de unelte imvu

| Deliiiia a răspuns:

Start-Control Panel-Add or remove toolbars, cauti toolbarul si il stergi. Astfel se va sterge complet din memorie.

| Edyiy explică:

Problema ca am problema cand deschid control panel ( windows explorer has stopped working )

| lolita15 a răspuns:

Daca ai windows 7:
control panel

| adybg a răspuns:

Intra in control panel dezint toobaru si dac tot nu dispare reinst google chrome si cand dezinst bifeaza `sterge datele de navigare`