| ManTheMan8 a întrebat:

Oare ar merge la 60 fps gta 5 cu chestile astea Procesor : Intel i7-3630 8X2, 4 GHz
Memorie Ram: 16 GB DDRAM 3
Hard Disk: SSD 60GB + 1 TB
Display: Full HD 17, 3 1920X1080P
Placa Video : GeForce GTX 660M 2GB DEDICAT

5 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Hmm laptop (adica ca-cat) dai in high-ultra si veezi cum mere.

| VladyXR a răspuns:

Avand in vedere ca e laptop, depinde ce setari o sa joci..medium-high ar trade 60 constant, ultra nu are cum.

| mihaiwz98 a răspuns:

Pai in primul rand depinde la ce setari vrei sa joci.La minim spre mediu vei juca cu 60fps in schimb la setari mari spre maxime nu cred ca vei depasi 30 fps

| ManTheMan8 explică (pentru mihaiwz98):

Dar ce ar trebui sa imbunatatesc? adica ce trage in jos fps? hard disku?

| GeorgeFatan a răspuns:

Iti merge lejer pe ultra! SPOR LA JUCAT!
FUNDA PLS!