| Filip_Liviu_1997 a întrebat:

OFER FUNDA! Xbox360 E(nu modelul vechi alb ci cel care arata ca xbox one) sau ps3(slim sau super-slim) si de ce? Siiii de unde l-as putea lua (preferabil 500GB) siiiiiii (prea mult si) ce as putea face pentru a preveni RROD(la xbox) iar la PS3 YLOD! Astept raspunsuri

OFER FUNDAAAA!

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

PS3. nici nu se pune discutie. pentru xbox daca se intampla ceva cu el, trebuie sa ii cumperi componente de la Microsoft gen HDD, controlere, kinect etc. care in mod evident sunt scumpe