| Razvan03Andrei a întrebat:

Ofer o mare funda portocaliehappy

Ce joc online gen:Jocurile de la Inno; Bigpoint; alea de la Ikariam si jocul Travian/Travians cunoasteti, dar sa nu ceara prea mult timp!
De exemplu stateam pe un joc toata Sambata si Duminica 9-10 ore aproape in continuu si cresteam foarte repede in nivel, dar parca jocul "te domina" si te impulsiuna sa mai joci inca putin... dupa aceea ma lasam dar parca "sufeream" putin din cauza ca am lasat in urma un cont destul de bunicelhappy

Multumesc anticipat!

P. S. Puteti sa imi da-ti un joc si de la firmele de mai sus, dar sa imi spuneti si de ce!(P. S. 2=Nu vreau jocuri gen Metin{Cretin2} cu download pe PC, dar altele mai bune cu download pe PC care merita sunt bine venite!)

Răspuns Câştigător
| Windswept a răspuns:

Metin2,Travian? Serios? Se vede de ce niciunul dintre gamerii romaniei nu a ajuns la WCG 11.Ofofof.iti recomand Age Of Empires ca joc de strategie,Warcraft,Runescape(online mie mi-a placut dar m-am plictisit findca eram nivel f. mare), Zone4, Lost Saga(WCG),League Of Legends(WCG), Gothic 1, 2, 3,si mai sunt dar in principal astea. Sper ca te-am ajutat.