| kreTzu8 a întrebat:

Ok deci sa incep cu inceputul... joc pe un server de metin si vreau sa joc cu alt client am luat diferite cliente de pe net si am modificat in root ip`ul cu cel de la serverul pe care joc, la unele imi da o eroare cu LOG nu stiu ce iar la altele se blocheaza la Conectare in progres cu toate ca ambele CH`uri mi le arata on... Ma poate ajuta si pe mine cineva? sad

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

1 Portmap deschis.
2 Srv de la 99-127 merge foarte bine poti sa ei orice client.
3 Srv de la 150-250 Nu merg asa de bine pentru ca accepta numai clientul sau Original. Poti sa editez Clientul sa il faci mai bun dar in rest nu prea ai ce face.
Cand iti zice LOG erorr insemna ca clientul nu-i combatibil cu server.

1 răspuns:
| george199520 a răspuns:

Pai da pe ce metin joci.depinde daca e privat sau ro