| Rares54 a întrebat:

Oke,pentru a juca Minecraft online am inteles ca am nevoie de cont premium.Dar, eu am o problema cand ma conectaz.Imi fac n conturi si nu ma pot conecta cu nici unul.Habra nu am...Las id de skype m.rares54, contactati-ma va rog.O sa pot sa va explic mai detaliat.

2 răspunsuri:
| Alinn98 a răspuns:

In primul rand. Poti cauta un minecraft Cracked la care trebuie doar sa pui un nume si sa joci pe servere cracked.
O comunitate pentru asta este www.minecraft-romania.com ai acolo si client de download si tot, DE PE FORUM. SUCCES!

| Rares54 explică:

Scz tuturor....nu va dadusem adresa buna m.Rares54