| oOoOoOo a întrebat:

OOo Salutare. Cine stie un metin tare privat sa fie ratele 1000% sau mai mari si sa fie la shop arme si armuri de lvl mare. Cel mai bun FUNDAA oOoOo

Răspuns Câştigător
| DjAlex2001 a răspuns:

FratelowinkingIti spun eu unul smecher Metin2Haylo rate mari on 24/24 imediat faci iteme imediat bani in 3 min de la lvl 170 si cv am facut lvl maxim adica lvl 250:X E super tare incearcal otele, otravite, batalii etc la neg uitatete. Funda?big grin

1 răspuns:
| danutz24 a răspuns:

Incearca metin2gx la caini faci 1kk si un rib+9 pietrat cu bonusuri costa 500k, faci lvl 70 intr-o zi la orci faci 15kk