| VladAndrei98 a întrebat:

Operating System: Windows 10 Pro 64-bit
CPU: AMD A4-6300 Richland 32nm Technology
Ram: 4, 00GB Single-Channel DDR3 @ 798MHz
Graphics: LG FULL HD (1920x1080@59Hz)
2048MB ATI Radeon RX 460 Graphics (Sapphire/PCPartner)

Intrebarea mea este. De ce am putin lag pe GTA 4? Am mai incercat sa il rezolv incercand sa urmez sfaturile din unele filmulete de pe Youtube dar tot nu pot scapa de el. Nu e chiar mare, dar am asteptari de la pc

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai de la un asa pc sa nu ai asteptari prea mari... Oricum poti descarca un program care ajuta : Game Booster- cauta o varianta gratuita! Bafta!

| alexboss2020 a răspuns:

Ce asteptari sa ai, 100 % bottleneck.Procesorul e prea slab pentru un rx 460, in recomand sa iti iei un fx 6300. Lpavel esti de acord cu mine?