| Abecedare a întrebat:

Pe ce server de metin2ro se vinde cel mai ieftin fms,rib,bless, otel si deasteas? Exemple daca se poate! Funda!

3 răspunsuri:
| Cromwell a răspuns:

Pe vlonas ss 1kk =]] iti dai smea de restul

| MarisBogdan a răspuns:

Normal pe LEions, pentru ca a fost primul server din Metin2Ro, si is cei mai multi playeri, si nu au ce face cu fms-uri, riburi si din astea la lvl 70-99
Pe leions am vazut fms+9 full la 5kk si otel la 78kk si ala tot full

| FullP0werR a răspuns:

Pai pentru prima oara 1. leonis fms cu pgm 1/2 e cam 1.2kk 2. virgo rib cu 1/2 cam 900/1kk 3. pegasus bless 3kk/3, 5kk 4. sagitta rib pgm 1/2 600/700k fms pgm 1/2 900/1kk si bless ar fi cam 2, 5kk/3kk