| T0X1kSkuLL a întrebat:

Pe GTA5 am cumparat garajul din oras si o masina. Am iesit sa ma plimb cu masina, m-am plimbat si am distrus-o. M-am intors la garaj si nu era in el. M-am dus la politie (imi aparea pe mapa o iconita) am platit sa deschida aia garajul, si cand l-am deschis nu era masina acolo, era alta.Ce s-a intamplat cu ea? Mai era si Zentorno crying crying

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Daca ai distrus-o, poti sa iti iei adio de la ea, poti sa faci orice, numai sa nu o distrugi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbesti despre online, trebuie sa suni la asigurare si iti va apararea in mijlocul hartii