| ooLaviii a întrebat:

Pe IMVU, daca am uitat id de la un cont cum pot afla din nou id puppy dog eyes Plzz HELP M3!

Răspuns Câştigător
| 1HalfOp a răspuns:

Pai nu cunosc bine siteul.dar iti pot spune ca e la fel ca celelalte.simplu... cu ajutorul la adresa de messenger. zici pe site acolo undeva ca ai uitat parola si iti vine ceva pe mess sa o schimbi.siimplu. funda?

1 răspuns:
| redline01 a răspuns:

Din pacate nu ai raspuns corect intrebarii, ea zice ca si-a uitat id-ul de la cont, nu parola contuluioh go on