| Mitsuru a întrebat:

Pe jocul Roblox se poate cumpara robux din numarul de telefon? Cum ar fi sa bagi euro pe numar si sa cumperi robux de pe google play cumva? E posibil? Fara card de credit sau abonament la Orange sau ceva.

1 răspuns:
| BestHelper105 a răspuns:

Frate, daca inca esti un copil de sub 13 ani si nu ai un card de credit/debit personal cu banii tai, nu iti recomand sa ii folosesti pe ai parintilor fara ca acestia sa nu ia la cunostinta.
si nu nu este posibil, ai nevoie de un Gift-Card, sau un card digital sau de credit bancar