| cυρcαкє a întrebat:

Pe metin2 mondial nu mai merge serverul Ultra Fun (Astasia). De ce s-a inchis? Stiti cumva cand va continua sa mearga din nou? Var rog spuneti-mi, dau funda+vot (alegeti voi ce vot)!

Răspuns Câştigător
| XPrototypeX a răspuns:

Raspunsul este simplu:desi e ft popular acel sv din mondial mt2, programatorii, ar fi putut sa fi dat faliment sau sa il fi inchis din motive de securitate, conexiunea de internet etc.Eu unul iti propun sa nu te mai chinui sa il downloadezi sau sa incerci sa il repari deoarece nu este din PC-ul tau.Ei au doar cateva probleme cu coneziunea si nu risca sa se intample alte boacane cum ar fi sa patrunda hackeri in baza lor de date.Multumesc! Sper ca te-am consolat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a inchis fiindca acel baiat a facut si valmondial metin2 si Mijagi-MT2

| AndreiAndrei2 a răspuns:

Men a inchis metinul din cauza ca aia au avut reclamatii ca joaca mai multi romini de cat endleji sau francezi