| MineIsLikeABridge a întrebat:

Pe metin2.ro server volans am distrus o piatra metin de 45 si vine unu si ia totul de pe jos in timp ce acele iteme erau capturate de mine, stiu ca e hack (numele meu era deasupre lor, imd ce am spart metinu, dupa 1 secunda a luat tot ), dar ce hack are si de pe ce sait il pot lua ca sa nu fiu eu fraieru lor straight face (al hackarilor) app GM favorizeaza numiti hackeri.

Răspuns Câştigător
| GhostStar a răspuns:

Faza ca gm favorizeaza hacku e stiuta de mult, de ce crezi ca n-au banat inca botii?
www.elitepvpers.com