| CeaMaiDulce a întrebat:

Pe metin2hammer ce inseamna status? Cum se poate face? funda!

2 răspunsuri:
| L3GENDAR3L a răspuns:

Nai mai jucat metin2?
Status inseamna ca de fiecare data cand faci o biluta de exp sa apeci tasta c ( caracter ) si iti pui punctele pentru a mari viata, damage, mana, dexteritatea! laughing

| CeaMaiDulce explică:

@ L3GENDAR3L eu stiam de asta, doar ca multi intreaba daca ai status, pai asa toti au status.Ma gandeam ca se refera si la altceva.Si pentru intrebarea ta, da am mai jucat metin2, chiar foarte multe servere private.Asa ca nu te mai rade.winking O zi buna!