| GeorgianaMdg a întrebat:

Pe steam desi am sters un joc, inca imi apare in colectie. Cum il pot sterge sau sa nu mai apara?

Răspuns Câştigător
| misu2315 a răspuns:

Daca este cumparat nu cred ca il poti scoate dar daca este free2play atunci poti reinstala steamul

1 răspuns:
| AndreiSaigo a răspuns:

Click dreapta pe joc, set categories, bifezi hide this game in my library.Nu va sterge jocul dar il va ascunde si nu o sa il mai vezi. Ulterior il poti restabili dand click pe games de langa bara de search din library si dai hidden.