| Kingston3 a întrebat:

Pe unele servere de samp exista mini eventuri unde trebuie sa scrii unele cuvinte ex. dskjksldka si castigi o suma de bani cum pot face sa castig aproape intotdeauna? (exista vreun cod sau ceva de scris repede?)

2 răspunsuri:
| FlashGun a răspuns:

Nu

| Freshhh a răspuns:

Nu, nu exista. Sa'ti dau un sfat: incearca sa te obisnuiesti cu tastele! Eu m-am obisnuit si scriu repede. Si inca cv cred ca atunci cand baga mini eventuri dureaza cel putin 5 secunde pana raspunde cinevawinking. Deci raspunsul este NU!