| FakeCN a întrebat:

Pentru cei care joaca bakugan dimension cum fac sa am 350 sau 400 la cartile de abilitate? Am bakugani foarte buni. Spuneti-mi cum fac si unde ma duc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la dojo.Dojo-ul este in downtown vezi magazinul du-te unde e zara adica nu dupa cameron acolo nu este si du-te la cody si vezi o statuie cu un bakugan(doua de fapt) si du-te in el asa sau daca nu sti da contact cu mine in joc eu ma numesc in joc SuperDragos Succes!