| Ilie_Stefan_1995 a întrebat:

Pentru cei care joaca Gladiatus. Eu joc pe seerverul 12. Stiti cumva vreun trainer/hack pentru rubine/aur, ca am nevoie, trebuie sa ma antrenez si n-am din ce. Astept raspuns.

1 răspuns:
| Tyberius a răspuns:

Nu exista nici un hack sau altceva pentru gladiatus deocamdata....netul e plin dar sunt doar prostii
Poti sa iti faci cont pe gladiatus 201 asta e linkul http://s201.gladiatus.de/game/c.php?uid=56546 e un servar speed si e destul de bun 2 minute de asteptat la expeditii 3 minute arena e fain