| mola a întrebat:

Pentru cei care joaca GTA SAN ANDREAS :
1. Am facut o misiune in care sa salvezi o fata dintr-un incendiu dintr-o casa. Dupa aia dupa ce am adus-o-o acasa imi arata pe harta o inimioara. Si peste ora 00:00 ma duc la ea si trebuie sa o duc la masa, la dans. sa o fac sa rada etc... Cand am completat prima data cu masa, imi arata sus un drepthunghi umplut pe juma'te cu alb si deasupra scrie "Progress with Denisse" ( sau cum scrie la voi ). Deci... trebuie sa umplu dreptunghiul ala sa trec de misiunea asta? Va rog! Offer o fundita si un vot.

5 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Da, trebuie sa se duca bara la maxim.

| SoloPC a răspuns:

Da!

| CHAOSGamingsiDesign123 a răspuns:

Pai asa si trebuie sa-ti apara, si asa nu am jucat gta san andreas cunosc un om bun care are un prieten care de orice cd si nu as vrea sa par rau si a zis prietenu-lui sau sa imi faca si mie un cd gta san andreas apropo pe om-ul acela il cheama: Nelson

| Powerups a răspuns:

Nu e tocmai o misiune. Progress with Denisse inseamna cam cat v-ati apropiat unii de altii si cand ajunge full stiu ca iti va da cheile de la masina happy La altele costum de nunta etc. Funda?

| Hitmanul_Ilie_1994 a răspuns:

Da si ea ramane iubita ta! Si daca ai mod poti face sex cu ea!love struck:Xlove struck