| reylio a întrebat:

Pentru cei care joaca Inazuma Eleven Strikers 2012 Extreme cum pot activa Keshin(ex. lancelot al lui Tsurugi)ce buton trebuie sa apas? Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Alex200000 a răspuns:

Pai trebuie sa tii apasat pe butonul care sutezi tehnicile hissatsu pana cand apare o aura mov in jur iar apoi dai drumu la buton si gata! Funda daca te-am ajutat big grin

| AndyMen a răspuns:

Eu stiam ca trebuie sa tii apasat pe butonul care activezi suturile hissatsu si ti-apare o aura mov atunci ii dai drumul butonului si se activeaza keshin asa stiam