| Ravenborn a întrebat:

Pentru cei care joacă LoL, mă puteți ajuta cu niște combouri pentru Ahri, Akali Annie, Caitlyn, Jinx, Katarina, Leona, Morgana, Teemo, Twitch, Ashe, Jax, Veigar și Warwick? pls pls puppy dog eyes fundă.

2 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Ahri : W, Q, E şi ult.
Akali : W, Q, ult şi E
Annie : E, W, Q, ult sau ult, Q, W, E
Caitlyn : W, Q,E, R sau Q, W, E,R
Jinx : W, E, Q, R
Katarina : Q, E, W, R.
Leona : Q, W, E, R.
Morgana : W, Q, E, R.
Teemo : Q, W, R
Twitch : W, Q, R, E.
Ashe : W, Q, R.
Jax : E, Q, W, R.
Veigar : E, W, Q, R.
Warwik, nu ştiu, nu prea am juat cu el.
Dacă eşti cam nedumerită şi doreşti mult mai multe răspunsuri, există un grup de League of Legends Romania pe facebook u 13.000 de membri, poţi întreba şi acolo. Succes.

| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

Ahri e w q daca incearca evade r, akali w q e r annie q e r w caitlyn e w q r
Jinx w e q r si la ceilaltti sunt la fel