| Kinus12 a întrebat:

Pentru cei care joaca, sau au testat jocul Darksiders2!

-Cum vi se pare jocul?
-Are grafica faina?
-Povestea e interesanta sau plictisitoare?
-E un joc lung si distractiv?
-Merita jucat?
Important!

De fiecare data cand instalezi jocul imi apare urmatoarea eroare:MSCV100.dll,si scrie ca cateva programe imi lipsesc din calculator... Funda!

PS:am citit ca programele Microsoft 4.0 si Microsoft VISUAL C++, sunt necesare pentru windows. Vreau explicatii defoloase!

Care versiune acestui doua programe trebuie instalat?

Funda!

Vot!

2 răspunsuri:
| Ace77 a răspuns:

Jocul e super,grafica buna, e lung, merita jucat, si este cel mai aproape de un mmorpg, mai lipseste celelate 2 caractere si poate sa il faca onlinebig grin.Fisierul MSVC il iei dupa net!

| SlydEr a răspuns:

Am jucat jocul e super
-mi se pare cool si distractiv
-grafica e foarte faina (asemanator cu prince of persia the forget sands)
-el sa pornit sasi salveze fratele care la inceput a vrut sa salveze lumea dar acum sta si sufera deoarece a distruso
asa ca eroul principal moartea vrea sa aduca totul la normal si la sfirsit se sacrifica pentru a salvao
-l-am trecun in aproximativ 36 ore de joaca dar poti juca infinit pina ce se termina misiunele secundare si cuferele secrete dar acum apar lumi noi trebuie doar sa descarci fisierele si intri in lumea de gheata, a oamenilor, etc.
-merita!

poti instala orice versiune doar ca eroarea ceea a ta este un fisier ce lipseste din install trebuie sal scoti de pe net il pui in documentul cu joaca, apoi iti vor mai trebuii vreo 2 fisiere si le vei face tot asa