| RoXyRaLu a întrebat:

Pentru cei care joaca Sims 3! Eu am acum base game si as vrea sa imi iau si expansion pack ul,, Seasons,,. Pana acum am facut multe familii si nu as vrea sa le pierd. Dupa ce imi instalez Seasons imi ramane si ce am facut eu pana la acel moment?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Ca sa fi sigura ca nu pierzi ce ai facut pana acum te duci in Documente, deschizi folderul Electronic Arts si copiez folderul Sims 3 de acolo si il pastrezi undeva in calculator, iar daca nu vei mai avea ce ai acum in joc si probabil nu va merge deoarece in Seasons sunt alte loturi si stuffs va trebui sa revii la instalarea veche si sa copiezi ce ti-am zis eu de unde ai luat salvarea actualawinking