| Myr3ll1994 a întrebat:

Pentru cei ce joaca metin 2 am o intrebare: Am o misiune in care trebuie sa gasesc un sambure de piersic si ca sa gasesc trebuie sa omor mistreti, dar problema este ca am omorat o gramada de mistreti si nu am gasit nimic. Cum pot sa gasesc?

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cred ca nu orice fel de mistret e bun. Poate trebuie sa fie "mistret rosu" sau "mistret rosu flamand" etc.
Nu la toti pica aceleasi lucruri.

| EmyJail999 a răspuns:

Doamne Dash si DaNIEL nu stiti deloc metin 2laughingTrebuie sa omori multi Mistreti nu mistret rosu sau mistret rosu flamand doar mistret simplu

| DaNIEL_9246 a răspuns:

Uite cums ati spun acel sambure nu cade rare doar GM au asa ceva sau cativa playeri dar nu mai incerca pentru ca no sa ati cada eu am omorat 1536 de mistreti si nu mi-a cazut vb serios 1536 am omorat si nimic nu mai incerca ca incerci dejeaba

| andrei8d a răspuns:

Boss, nu ii crede pe astia, eu am sambure de piersic, si am facut misiunea, doar trebuie sa omori "Mistret" doar mistret simplu. uite dovada
http://i.imgur.com/KmN1W4F.jpg