| gabrielsaubogdan a întrebat:

Sall joc metin2 si am level 6 si am o misiune sa procur seminte de piersic si zice sa omor mistreti da am omorat pana am ajuns la level 10 si tot nu am seminte de alea.ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Uite ce iti sugerez eu. lasate de metin2ro pentru ca astia de la metin2ro sunt niste nesimtiti infecti.cand jucam eu metin2 ratele erau 10-20%(am ajuns pe la lvl 35 dar m-am lasat) iar peste 1 an am intrat iar sa vad ce se mai intampla si am vazut ratele 200%. imi venea sa mor de ciuda.adica eu m-am chinuit atat sa fac lvl 35 si acum puteam sa fac lvl 35 in maxim 2 zile straight face (in fine nu e cine stie ce lvl dar totusi...). Oricum daca nu te intereseaza ce am zis mai sus si tot vrei sa joci metin2ro omoara porci mistreti pana iti pica pentru ca pica sau fa misiuni de lvl mai mare.

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Omoara mistreti rosiiwinking (Parerea mea dal naiba de ro)

| lucky_6605 a răspuns:

Lasate de metin

| Nonu a răspuns:

Termina toate misiunile in afara de asta si incearca apoi