| Myr3ll1994 a întrebat:

Am o misiune in metin2 in care trebuie sa omor orc elite vrajitor si dupa ce omor cativa trebuie sa gasesc nu stiu ce pagina. Problema e ca am omorat o gramada dar nu am gasit nimic. spuneti-mi unde gresesc?

5 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Pentru numele a tot ce-i Sfant! Crezi ca ne pasa noua de jocul ala retardat de mana a 16-a!?!?!

| SamSon a răspuns:

Valea sengryoung.

| LuffySecondGear a răspuns:

Ce prost esti BogieMan straight face te bagi ca un retardat si spui ca metin2 nu e tare macar nu mai pune raspunsuri fara rost! ps:du-te si joacate farmvile straight face

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Stiu si eu am facut misiunea aceia pe la lv 40.Acum am trecut de foarte mult timp de ea.
II gasesti in valea seungyong daca esti la rosi mergi drept drept in fata pana cand treci podul l-a a doua insula
Daca esti la blue cel mai bine ar fi sa mergi tot in fata pe la a 2-3 insula sau daca nu in mijloc(desigur daca poti omora orcii negri uriasi)
si la galbeni in a 2 insula sau la fel in mijloc
Trebuie sa iei ori doar cate o grupa sau cate 4-5 odata si iti va cadea imediat.
Mie nu stiu mi-a cazut din a 3-a grupa dar acum conteaza si norocul.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| Ale_Aleca_1996 a răspuns:

S-ar putea ...si la sigur ii gasesti langa turnul din valea sengryoungwinking