| monsterxan a întrebat:

Pentru inceput, nu m-am mai jucat de ceva timp RocketLeague, aproximativ o luna. Apropo il am pe PC. Am intrat si eu acum o saptamana sa mai joc pentru ca mi-a venit chef, cand intru intr-un meci online sau incerc, imi apare o eroare : "error 67 connection to server has timed out" Aici aveti un ss - https://imgur.com/a/QjzRu. Am nevoie de ajutor urgent, ofer funda.

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Sa inteleg ca ai jocul original, varianta steam... Vezi poate ai instalarea corupta. Incearca sa il reinstalezi si vezi daca s-a rezolvat problema.