| AlexandraBaaa a întrebat:

Pentru jucatorii de metin2 mijagi mj3!
Buna! Joc acest metin de 2 saptamani!
- la primul caracter de pe un cont am intrat intr-o mapa noua unde era bug si din aceasta cauza nu-mi permite sa intru pe el.[se incarca putin si iese din tot jocu]
- la al 2-lea caracter de pe acelasi cont pe la lvl 115 la fel
- Intrebarea mea este: *de ce nu ma lasa sa intru?
* ce as putea face sa-mi recuperez caracterul?

3 răspunsuri:
| aNdreyu27819 a răspuns:

Salut, asa am patit si eu si aveam caracter cu ogramada de arme si armuri de pe net, apoi am vb cu un GM si mi-a zis ca din cauza ca, cand am intrat sa joc nu am lasat sa se incarce alea 491 packuri, asa ca te sfatui sa dezinstalezi sa stergi si sa instalezi jocu din nou apoi cand intru lasi sa se incarce acolo 491packuri, la urma o sa-ti dea 490 packuri si in paranteza 100% dai acolo sa joci apoi intri pe conturile tale si ai sa vezi ca merge
BAFTA, FUNDA :X?

| anonim_4396 a răspuns (pentru aNdreyu27819):

DIKA la asta. Taci maa cu visurile tale de vb cu GMlaughing.Din data de 04.02. 2012 se v-a schimbat site-ul si clientu ma! Si mapa ramane aceeasi, de aia nu te-o lasat pentru ca cand ai intrat, pisierele pc.epk si.epc erau modificate si jocul pana astazi s-a terminat.Atat nu stiti ma?

| aNdreyu27819 a răspuns:

Tu esti fraier rau, nu ma intereseaza fisierelea alea, faza e ca nu le-o lasat sa se incarce total