| Aednaxela2233 a întrebat:

Pentru toti jucatorii Imvu, vreau sa-mi cumpar de la voices. Ce imi recomandati si ce fac ca sa se auda? Ce sa scriu? Dau funda la cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Resource a răspuns:

Pai scrii voicebox sau cum vrei tu sa fie japanese voicebox,korean voicebox,romanian voicebox. Oricum sunt mai multe. Ca sa se auda scrii cuvantul respectiv,sau il vei vedea cand dai click pe avatarul tau. Iti va aparea tot ce porti,voicebox,avatar positions si multe altele. Dupa ce cumperi vocea, te duci la dress up si dai click pe vocea pe care ai cumparat-o. Iti va aparea la accesories, majoritatea acolo apar.Si cam asta e tot ^-^ Sper ca te-am ajutat. bye bye!