| MariusDaniel a întrebat:

Plss TPU dati-mi si mie un site de unde sa descarc minecraft cu updaturile la zii ca sa pot sa joc pe multiplayer. Plss cel mai bun are fundoi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai minecraft cracked poti juca numa servere care nu verifica numele jucatorului. Iti trimit un pm cu linkul. Il descarci il instalezi intri in Minecraft si dai la updates. Iti scrii numele si dai start.

1 răspuns:
| VirtualKnight a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? 6zvdyx3hl5fi7x9 Cand s-a descarcat intra in el scrie-ti un nume si apasa butonul "update" asteapta sa se incarce si iti da ultima versiune adica 1.1 :)