| radugligorm2 a întrebat:

Poate sa-mi zica cineva care joc e mai fain dintre metin2.ro si 4story?

Răspuns Câştigător
| SNIPƎR a răspuns:

Metin2.ro fundita plz.

2 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

Eu as zice metin da cand dai de playeri din astia casre injura si se dau pe liber...(eu am jucat cel putin 3 ani de metin) acum am avut cont de lv 40 spart si aveam fms+8, coif de fier +7 cu 7 semiom, mortala+7, cercei de abanos +7, cizme de lv 39 cu 5% xp... si m-am lasat de metin.Da eu ti-as recomanda mai de graba metin, dupa parerea mea este mai interesant ca 4story.

| Murthag a răspuns:

In ciuda faptului ca multa lume se joaca aceste doua jocuri, eu iti recomand sa te joci Cabal! Este mult mai frumos si mai avansat tehnlogic!