| Florin123345 a întrebat:

Pot sa fiu conectat pe un singur cont de Clash Of Clans de pe 2 device-uri? adica vreau sa-i dau contul unui prieten si sa ma joc si eu pe tableta mea. dau funda.

1 răspuns:
| BOSSofMINECRAFT a răspuns:

Se poate dar depinde si de ce deviceuri aveti. adica:

DACA TU esti pe SAMSUNG iar prietenul tau pe APPLE trebuie sa faci transferul asa:

dai in setari pe link a device. ca sa ii dai contul prietenului tau trebuie sa apesi pe old device si apoi pe another device. ar trebui sa iti apara un cod. codul il scrie prietenul tau cand da pe NEW device! apoi contul se transfera si il aveti amandoi!

DACA amandoi sunteti pe SAMSUNG contul se trensfera prin email, adica prietenul tau se conecteaza cu emailul pe care esti tu conectat.

DACA amandoi sunteti pe APPLE contul NU SE POATE TRANSFERA! SPER CA TE-AM AJUTAT big grin!