| Cronos126 a întrebat:

Pot sa ma joc Fortnite pe laptop cu 1.8 Ghz? Intel graphics 1400 placa video, procesor de generatia a 3 a Intel.

2 răspunsuri:
| Anghel_Alex_1990 a răspuns:

Nu prea cred. Ai nevoie de minmum: i3 2.4 Ghz, 4 sau 8 GB ram si un Intel hd graaphics 4000 (ca sa iti mearga in 45 fps maxim)
Cu ce Laptop ai tu iti merge foarte rau.
Eu am un i3 generatia a 6-a, 8 gb ram si Un GTX 1060 3 gb si imi merge in 120 Fps.
Strange bani ca pe ala nu prea ai ce juca.

| dariust4562876181 a răspuns:

Poti...dar nu va merge perfect.
Eu iti recomand ca dupa ce ai instalat jocul sa iti dai craficele pe auto, astfel iti va gasi jocul setarile cele mai bune pentru PC-ul tau.