| matrix100 a întrebat:

Pot sa ma stau pe invisible pe messenger fara sa fiu detectat de site-urile care detecteaza acest lucru? Exista vreun program, vreo smecherie ceva? Multumesc

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Poti sa stai din cate stiu eu

| matrix100 explică:

Poate nu m-am exprimat eu bine. vreau sa stau pe invisible fara ca cineva sa foloseasca un site de yahoo invisible si sa vada ca eu sunt pe invisible

| Ghosts a răspuns:

Nu, poti sta linistit pe invisible. Acestea sunt niste ' superstitii ' care lumea vorbeste despre ele. happy