| florinlungu95 a întrebat:

Prieteni spuneti-mi si mie un site de pe care pot sa descarc jocuri pentru android. Am LG optimus star 2x (P990). eu stiu site-uri, am descarcat jocuri le-am bagat prin cablu de date in telefon le-am instalat si cand intram in ele imi spunea ceva de conexiune wifi si numai stiu ce. eu inca nu am net pe telefon, vreau niste jocuri care sa-mi mearga, cand intru pe ele sa nu-mi trebuiasca net sau conexiune ci sa-mi mearga derect, sa-l instalez si sa intru pe el sa-l joc. funda

1 răspuns:
| domandaniel a răspuns:

Caută pe Google, Lycandb și o să găsești destule jocuri happy