| blackmoon01 a întrebat:

Prietenii mei imi spun ca jocul clash of clans este de obsedati...voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| SyBy92 a răspuns:

Man, fiecare cu genul sau de jocuri si mie prieteni imi spun ca sunt "obsedat " de jocuri/simulatoare de masini, dar nu imi pasa deoarece sunt bun la asta, (ii doar un exemplu). Jocul ii marfa oarecum, dar nu este de "obsedati" ci jucatorii care stau in jur de 12-24 h., aia sunt. Fiecare cu ce ii place, precum si Metin2 unii mai spun ca e de (tot felul...) dar fiecare cu ce ii place. Pa

1 răspuns:
| Gray77 a răspuns:

Iti spun din propria experienta, ca la inceput o sa joci mai mult, dar nu poti juca ''ca obsedatul'' pentru ca este real time. Dupa ce o sa joci mai mult o sa vezi ca dureaza vreo 4-5 zile sa-ti dai update la o baraca/casa intelegi idea, si vei realiza ca e o porcarie de jocbig grin