| absint a întrebat:

Pro evolution soccer 2010.Stie cineva cum pot modifica structura unui master league(dar nu din joc)? Ce fisier trebuie modificat si ce program trebuie utilizat.

Problema e ca as dori sa joc un Master League cu Queens Park Rangers.Echipa exista la other clubs(i-am si modificat line-up-ul din EDIT), dar, cand vreau sa incep un master league cu echipa asta, culmea, nu mai apare pe lista.Insa,alte echipe din liga a doua engleza(M`boro, Sheffield) raman, dar QPR dispare.De aceea as dori sa stiu cum pot modifica acest lucru.

(Patch-ul folosit e Smoke Patch)

1 răspuns:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Problema este ca ce se intampla in Master ligue acolo ramane daca tu iti cumperi pe cr7 la barcelona ramane doar in master ligue, cand ai sa faci un exbition nu o sa fie la fel ca la master ligue. Sper ca te-am ajutat, daca nu imi pare rau pentru raspunsul aiurea.