| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Propuneti-mi niste jocuri survival multiplayer (+sandbox daca stiti asemenea jocuri) gen Minecraft, 7days to die, dayz etc, cu sau fara zombi. Conteaza sa fie survival si multiplayer si sandbox (obtional sandbox) si sa fie first person, adica nu jocuri gen cubic castels sau sa imi vad caracterul ca in LoL si ca in gta sau counter strike. Cele mai multe si mai bune jocuri primeste funda

Răspuns Câştigător
| florincreatoruldevideoclipuri a răspuns:

Garry's Mod, Unturned, Castle Miner Z.

Funda?

2 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

The forest, subnautica, dinyng light. Succes

| mihaibran1 a răspuns:

Ar fi bun Fortocresse este un joc cu inpuscaturi multiplayer online.