| ingeras_9803 a întrebat:

Pt cei ce joaca lady popular, cine ma poate ajuta nu mai pot sa ma loghez imi scriu userul si parola dau autentificare dar nu merge HELP va rog ajutati-ma, dau fundita.

3 răspunsuri:
| bunny_6472 a răspuns:

Buna! ce fel de inter ai? ca pe unele cum ar fi mozilla mie nu imi merge. inceraca sa descarci altceva cum ar fi chrome opera sa alceva. si cred ca va merge. funda?

| elenamaria11021 a răspuns:

Pai pe mozila nu prea merge... incearca pe google chrome sau pe altceva ca nici mie nu mi-a mers pe mozila

| ingeras_9803 explică:

Nu folosesc mozila. Folosesc internet explorer.