| l0kel0ke a întrebat:

Puteti sa imi dati niste nume de jocuri frumoase de toate genurile : cateva jocuri gen gta, un gen de crima gen sport,... etc jocuri frumoase

Răspuns Câştigător
| oOAddYOo_3455 a răspuns:

Buna TPU pai sa-ti spun niste jocuri care mi-au placut cand eram mic si unele care imi mai plac:Nascar, Mario ( laughing ), Metin, Couner Strike, Suparati vecinul 1, 2, 3,Farmerama (asta-i online), fifa, Miscrits (asta-i pe facebook), spiderman.si mai gasesti si tu... sper ca te-am ajutatwinking.

1 răspuns:
| Marinake a răspuns:

The Club, The Godfather, Far Cry 1 si 2, Fifa de la 2005 in sus, Pes de la 2004 in sus...si jocul cu cea mai frumoasa si realista grafica din lume:Crysis