| Smecherul_Cristi_1997 a întrebat:

Puteti sa imi faceti si mie o biografie cu numele Yamda_Miguel in varsta de 19 ani pentru SAMP, ofer FUNDA. (sa nu fie copiata de pe net)

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nume: Yamda_Miguel
Varsta: 19 ani
Joc: SAMP

Biografia include informatii despre persoana ta... De unde sa stim noi cine esti tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" BIOGRAFÍE s. f. Expunere (scrisă și comentată) a vieții unei persoane. [Pr.: bi-o-] – Din fr. biographie. ". Cum a raspuns si CuriousStuff, noi nu avem de unde sa stim ce ai facut tu sau cine esti.

| Smecherul_Cristi_1997 explică:

Nu conteaza ce a facut el in trecut. Sa fie facatura laughing Dar sa aiba cel putin 1000 caractere big grin