| fluture156 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti mai multe informatii despre www.imvu.ro?
Am vazut ca multa lume are cont si vreau sa stiu despre ce este. :*

Răspuns Câştigător
| oÎngerașul a răspuns:

Salut. In primul rând site-ul oficial al jocului IMVU este www.imvu.com. El e un joc virtual, 3D. Iti alegi un caracter. De sex feminin sau masculin. Iti pun un nume si iti descarci jocul. El este online. Te loghezi si primesti niste bani pentru ati cumpara haine, case, etc. Pentru a faci bani, iti voi explica eu. Am fost un jucator IMVU. Ma chema iGlontzFear si mai aveam un cont iPatrunjel. Iti faci iubite / iubiti si iti cumperi o casa, stai in mai multe pozitii si te săruți, faci și alte chestii. Au apărut mai multe chestii.
Ti-am explicat tot ce era.
FUNDĂ TE ROG!