| Marckus a întrebat:

Puteti sa-m spune-ti si mie niste jocuri foarte tari ca re se pot downlada? Daca daca scrieti va rog si jocul si site-ul de unde-l pot downlada. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Dana a răspuns:

Pai 1. vreau sa te anunt ca site-ul dat de vvero si anume bigfishgames poti downloada jocuri dar fiecare joc dureaza doar o ora!
www.myplaycity.com
www.oricejoc.com
si daca nu te deranjaza sa dai un click aici http://fripta.com/u.php?user=Dana98 mersi mult papa si succes

| vvero a răspuns:

De pe big fish games poti sa downloadezi multe jocuri... succes!